7 miesięcy gwarancji

Telefon: 570 116 121

 
 
Szybkie i skuteczne usuwanie pluskiew – Warszawa

Twoje mieszkanie zaatakowały pluskwy? Nie walcz z nimi w pojedynkę! Skuteczne usunięcie szkodników za pomocą insektycydów może wymagać nawet trzech wizyt ekspertów. Istnieje małe prawdopodobieństwo, że wszystkie szkodniki zostaną usunięte po jednym zabiegu z użyciem środków owadobójczych. Możliwe, że konieczna będzie obróbka cieplna. Usuwanie pluskiew (Warszawa) może być bardziej skomplikowane, niż sądzisz.

Zabieg insektycydowy

Taki zabieg trwa zazwyczaj od 30 minut do 2 godzin na pomieszczenie, w zależności od wielkości i stanu infekcji. Po zakończeniu leczenia należy poczekać, aż wszystkie środki owadobójcze wyschną przed ponownym wejściem do domu lub do czasu, gdy specjalista stwierdzi, że jest to bezpieczne.

Przed każdym zabiegiem powinieneś otrzymać szczegółową instrukcję, w jaki sposób przygotować dom do dezynsekcji. Bardzo ważne jest ścisłe przestrzeganie tych wskazówek, ponieważ odpowiednie przygotowanie domu jest bardzo ważnym krokiem w każdym procesie czyszczenia pomieszczeń. Niewłaściwe przygotowanie jest jedną z głównych przyczyn niepowodzenia usuwania pluskiew.

Mogę zrobić to sam?

Zdecydowanie odradza się próby samodzielnego przeprowadzenia zabiegu owadobójczego. Zwalczanie pluskiew za pomocą insektycydów jest trudnym i czasochłonnym procesem, który wymaga specjalistycznej wiedzy. Wymagana jest licencja na stosowanie środków owadobójczych usuwających pluskwy.

Środki owadobójcze, które można kupić w sklepach, takie jak np. zamgławiacze, nie są skuteczne w zwalczaniu pluskiew i zdecydowanie odradza się ich stosowanie.

Sprzątanie po wizycie dezynsektora

Po wykonanym zabiegu usuwania pluskiew przychodzi czas na dokładne sprzątanie mieszkania. Zapytaj specjalistów, ile czasu powinno minąć, abyś mógł bezpiecznie wrócić do mieszkania i zająć się czyszczeniem powierzchni pokrytych np. środkiem owadobójczym.

Zacznij od prania ubrań i pościeli. Wyjmij pościel z łóżka i ubrania z szafy i wypierz je w wysokiej temperaturze. To wystarczy, aby zabić wszelkie pozostałe jajka lub pluskwy, które mogły uniknąć spryskania. Pluskwy składają jaja w ukrytych pęknięciach i szczelinach, co zwykle oznacza meble, ale może oznaczać stosy czystych ręczników lub tył szafy. Dla pewności należy umyć wszystko, co się da. Przestrzegaj zasad higieny i wywietrz mieszkanie. Utrzymuj dom w czystości i dbaj o dokładne zabezpieczenie pomieszczeń przed nawrotem szkodników.

Pamiętaj, aby stosować się do wskazówek osób bardziej doświadczonych i zachowywać szczególną ostrożność.