7 miesięcy gwarancji

Telefon: 570 116 121

 
 

GWARANCJA SKUTECZNOŚCI - do 7 MIESIĘCY

 

Wszystkie usługi dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji w firmie FOX objęte są gwarancją do 7 miesięcy*.

 

Dlaczego oferujemy tak długi okres gwarancji na nasze usługi?

 

  • Jesteśmy ekspertami w zakresie dezynsekcji. Żeby skutecznie pozbyć się prusaków, karaluchów i pluskiew trzeba zacząć od określenia liczebności szkodników oraz precyzyjnego zidentyfikowania miejsc ich występowania. My mamy wieloletnie doświadczenie w zwalczaniu tych niepożądanych gości.  Wiemy, jak przygotować pomieszczenie do dezynsekcji. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu wysokiej klasy, dzięki któremu potrafimy dotrzeć do nawet najtrudniej dostępnych powierzchni. Stosujemy sprawdzone preparaty, groźne dla szkodników i bezpieczne dla ludzi, dopuszczone przez Ministerstwo Zdrowia. Jakość używanych przez nas środków potwierdzają certyfikaty. Mamy świadomość, że usuwanie prusaków i karaluchów oraz odpluskwianie nie są procesami łatwymi. Dlatego właśnie jesteśmy tak bardzo skuteczni. 

 

  • Wiemy wszystko o skutecznej deratyzacji. Nasi specjaliści od odszczurzania każdorazowo dobierają metodę deratyzacji do liczby gryzoni i ich gatunku, pory roku i rodzaju budynku. Określenie tych czynników jest kluczowe dla skuteczności procesu deratyzacji. Naszą wiedzę i doświadczenie w tym zakresie potwierdza certyfikat przyznany przez dostawców profesjonalnych rozwiązań przeznaczonych do zwalczania szczurów oraz Katedrę Entomologii Stosowanej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

 

  • Specjalizujemy się w skutecznej dezynfekcji. Wiemy jaką metodę dobrać oraz jaki środek zastosować, aby wyeliminować szkodliwe patogeny i drobnoustroje chorobotwórcze na długi czas. Przed przystąpieniem do pracy dokładnie analizujemy specyfikę każdego pomieszczenia, w którym mamy przeprowadzić dezynfekcję. Na tej podstawie wybieramy narzędzia, które wykorzystamy do odkażenia, sposób pracy, a także rodzaj i stężenie preparatu. 

 

*Gwarancja przy zwalczaniu pluskiew jest przyznawana po 3 wykonanych wizytach naszych specjalistów. W zależności od danego przypadku gwarancja jest udzielana od 1 do 7 miesięcy. Po wizycie technika DDD może się okazać, że problem jest rozległy i nie możemy udzielić wtedy gwarancji. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie!