7 miesięcy gwarancji

Telefon: 570 116 121

 
 
Odpluskwianie Warszawa

Nie ma nic bardziej frustrującego niż odkrycie, że zwalczanie pluskiew nie działa. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy kupujemy drogie środki do samodzielnego rozpylania w mieszkaniu. Może zależeć to także od metody walki, którą wybrałeś. Jeśli zapłaciłeś za obróbkę cieplną, powinieneś zauważyć natychmiastową i drastyczną poprawę. Każda pluskwa powinna być martwa. Dowiedz się, na czym polega odpluskwianie i zasięgnij pomocy specjalistów.

Powody, dla których zwalczanie pluskiew nie zadziałało

Jeśli Twoje usuwanie pluskiew nie zadziałało, może to być spowodowane tym, że pluskwy stały się odporne na większość stosowanych pestycydów. Wiele rozwija odporność na pyretroidy, a to sprawia, że są bardziej skłonne do przetrwania eksterminatorów lub metod domowych.

Mogłeś też niewłaściwie przygotować swój dom. Przed przybyciem specjalisty powinieneś usunąć bałagan, a także uszczelnić wszelkie pęknięcia i szczeliny w ścianie. Jeśli nie wykonałeś swojej części pracy poprawnie, może to być powód, dla którego niektóre pluskwy przeżyły.

Może to być również spowodowane tym, że Ty lub Twój dezynsektor przegapiliście główne “miejsce pobytu” szkodników. Zwykle znajdują się pod materacem, ale mogą znajdować się pod meblami, a nawet w ścianach i podłodze. Ponieważ pluskwy potrafią się dobrze ukryć, łatwo jest je przeoczyć. Wygląda na to, że czeka Cię ponowna batalia.

Pluskwy po drugiej walce

Jeśli mieszkasz w bloku, a w Twoim mieszkaniu nie przestają pojawiać się pluskwy nawet po wizycie profesjonalistów, oznaczać to może, że to Twój sąsiad ma problem. Zanim go jednak oskarżysz, upewnij się, że nie pominąłeś miejsca w swoim mieszkaniu, w którym tymczasowo pomieszkują pluskwy.

Pluskwy znajdują swoje schronienie w najbardziej nieoczywistych miejscach. Sprawdź ponownie, może odkryjesz zakamarek, który przegapiłeś za pierwszym razem. Szukaj w miejscach, których wcześniej nie szukałeś. Jeśli to możliwe, poproś o pomoc kogoś, kto wcześniej nie pomagał ci w poszukiwaniach, ponieważ może zauważyć rzeczy, których Ty nie widzisz.

W ekstremalnej sytuacji wynajmij psa tropiącego pluskwę. Ci czworonożni eksperci wykorzystują swój wyostrzony zmysł węchu, aby zidentyfikować siedliska pluskiew. Dla psa są one dość oczywiste. Jedynym problemem jest to, że będziesz musiał słono zapłacić.

Cokolwiek robisz, nie decyduj się na kolejny toksyczny, samodzielny zabieg, dopóki nie zidentyfikujesz, dlaczego pluskwy nadal powracają do Twojego mieszkania.