7 miesięcy gwarancji

Telefon: 570 116 121

 
 

Pluskwy to małe owady, które żywią się krwią. Choć najczęściej możemy znaleźć je w materacu i pościeli, mogą również rozwijać się w innych obszarach, takich jak meble i ściany. Dorosłe osobniki mają wielkość i kształt pestki jabłka. Chociaż nie są znane z rozprzestrzeniania chorób, wychodzą ze swoich kryjówek, aby żerować na ludziach i zwierzętach. Pluskwy są widoczne gołym okiem, mają zwykle brązowy kolor, ale po świeżym karmieniu ich ciało staje się napęczniałe i zaczerwienione.

plukswy

W jaki sposób specjaliści przeprowadzają usuwanie pluskiew? Warszawa

Specjaliści wykorzystują innowacyjną kombinację specjalistycznych produktów, aby przeprowadzić najbardziej kompleksowy proces usuwania pluskiew w Twoim mieszkaniu. Usuwanie pluskiew (Warszawa) to przyjazna dla środowiska metoda usuwania szkodników bez użycia szkodliwych insektycydów. Krótko po zabiegu powierzchnie nadają się do użytku domowników. Dokładne zastosowanie strumienia pary można skierować do najtrudniej dostępnych obszarów, co skutkuje kompleksowym i całkowitym usunięciem szkodników.

Jak stwierdzić, czy nasze mieszkanie padło ofiarą inwazji?

Istnieją znaki ostrzegawcze, których należy szukać, aby ustalić, czy zostałeś zaatakowany przez pluskwy:

  • Znajdujesz na swoim ciele bolesne ślady po ukąszeniu;
  • Twoja pościel pokryta jest drobnymi plamami niewiadomego pochodzenia.

Czy można samodzielnie usunąć pluskwy z mieszkania?

Jeśli wybierzesz tradycyjne środki owadobójcze na pluskwy, czas potrzebny do pozbycia się pluskiew może być różny. Jaja pluskiew wylęgają się między 6 a 9 dniem po złożeniu. Z tego powodu często konieczne są wielokrotne zabiegi, co wydłuża czas pełnego pozbycia się pluskiew. Należy również realistycznie podchodzić do zakresu i wagi problemu. Jeśli widziałeś je zarówno w salonie, jak i w sypialni, specyfikami traktuj oba te pomieszczenia jednocześnie. Zapobiega to ponownej inwazji i pozwala szybko pozbyć się owadów.

Jeśli chcesz poradzić sobie sam z problemem, musisz poświęcić trochę czasu na rozróżnienie produktów, aby dowiedzieć się, jak bezpiecznie i prawidłowo je stosować. Specjaliści od zwalczania szkodników często mają wieloletnie doświadczenie i przeszkolenie na wysokim poziomie. Od lat obserwują zachowanie pluskiew i skutecznie pozbywają się inwazji.

Pamiętaj, jeśli przegapisz jedno miejsce podczas zwalczania pluskiew, być może będziesz musiał rozpocząć bitwę od początku. Samodzielne podejście do eliminacji pluskiew nie jest szybkie ani łatwe, ale z pewnością można to zrobić.