7 miesięcy gwarancji

Telefon: 570 116 121

 
 

Nowoczesne technologie dezynsekcji pluskiew

Zwalczanie pluskiew stało się nieodłącznym elementem walki ze szkodnikami w Warszawie. Wraz z postępem technologicznym, pojawiają się coraz bardziej zaawansowane metody dezynsekcji, które skutecznie eliminują te uciążliwe insekty. Oto kilka nowoczesnych technologii, które są stosowane w Warszawie do zwalczania pluskiew.

Termiczna obróbka cieplna

Termiczna obróbka cieplna to metoda, która polega na podgrzewaniu pomieszczeń do odpowiedniej temperatury, która eliminuje pluskwy we wszystkich stadiach rozwoju. Specjalne urządzenia generują gorące powietrze, które dociera do trudno dostępnych miejsc, takich jak szczeliny, szpary i wnęki, gdzie pluskwy mogą się ukrywać. Ta metoda jest skuteczna, niezależnie od tego, czy pluskwy są na meblach, dywanach czy w ubraniach. Przy tego rodzaju działaniach pluskwy nie mają szans na przeżycie i pozostanie w naszym mieszkaniu.

Zastosowanie zamrożenia

Inną innowacyjną technologią jest zastosowanie zamrożenia do zwalczania pluskiew. Specjaliści korzystają z ekstremalnie niskich temperatur, które powodują zamrożenie i śmierć szkodników. Jest to szczególnie skuteczne w przypadku pojedynczych infestacji pluskwami, szczególnie w jednym pomieszczeniu. Metoda ta jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt domowych, a jednocześnie skuteczna w eliminacji pluskiew.

Czym jest Ozone Treatment?

Ozone Treatment, czyli ozonowanie, jest kolejną nowoczesną technologią dezynsekcji. Ozon jest silnym utleniaczem, który ma zdolność niszczenia komórek pluskiew. Specjaliści korzystają z specjalnych generatorów ozonu, które emitują ozon do pomieszczeń, gdzie przebywają pluskwy. Ten proces eliminuje pluskwy oraz ich jaja i larwy. Ozonowanie jest również skuteczne w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów pozostawionych przez pluskwy.

Co daje monitorowanie za pomocą kamery termowizyjnej?

Kamera termowizyjna to technologia, która jest coraz częściej wykorzystywana w zwalczaniu pluskiew. Dzięki tej zaawansowanej technologii specjaliści mogą skutecznie zlokalizować miejsca ukrycia pluskiew, szczególnie w trudno dostępnych obszarach. Kamera termowizyjna wykorzystuje promieniowanie podczerwone do wykrywania ciepła emitowanego przez pluskwy i pokazuje obraz na ekranie. To umożliwia precyzyjne zlokalizowanie miejsc, gdzie pluskwy się ukrywają, co przyspiesza proces ich eliminacji. Możemy mieć pewność, że żaden insekt nie umknął uwadze profesjonalistów i każdy z nich został skutecznie usunięty z naszego domu lub mieszkania.